JS Inženýrská kancelář Aš, s.r.o.

Archivace

ArchivPro v3.0

ArchivPro 3.0 ArchivPro v3.0 je modulární software pro správu a archivaci dokumentů, který umožňuje přehledné zobrazení, vyhledávání velkého množství informací různého původu a snadný tisk sestav archivovaných a naskenovaných dokumentů. Je určen pro efektivní práci s dokumenty v elektronické (digitální) podobě a hlavně s archivovanými (naskenovanými) dokumenty ve fyzické (tištěné) podobě.

Jeho grafické uživatelské rozhraní umožňuje uživatelům snadno a efektivně vyhledávat, prohlížet, zobrazovat a tisknout dokumenty a jejich seznamy. Dokumenty jsou ukládány do tzv. archivu, který je fyzicky umístěn na serveru a je přístupný pro všechny uživatele místní sítě s právy převzatými s prostředí windows...

Možnosti :

ArchivPro 3.0 Systém spolupracuje se všemi běžně rozšířenými aplikacemi v prostředí Windows. Lze zobrazovat dokumenty v prohlížečích třetích stran, které jsou nainstalované na stanici a jsou s tímto typem dokumentu asociovány. Mezi další možnosti aplikace je propojení s Microsoft Agentem, který je znám z aplikací Microsoft Office, který Vám bude kdykoli připraven pomoci a bude Vám neustále pomáhat. V rámci služeb souvisejících s archivací dokumentů převádíme dokumenty ve fyzické (tištěné) podobě do podoby digitální (elektronické) a to v těchto parametrech:
  • černobíle i barevně
  • formát A4 až A0+
  • rozlišení 200 až 800
výsledný formát naskenovaných dokumentů lze uložit ve velkém množství datových formátů a s různými stupněmi komprese.
Podporované formáty: BMP, C4, CAL ,CIT ,CUT ,EPS ,G3 ,G4, GR4, IG4, IMG, PCX, PIC, RAS, RLC, RLE, TIF, VIF, WPF

Systém správy :

Systém správy informací a dokumentů Vám dodáme tzv. na klíč, což znamená, že Vám pomůžeme analyzovat stávající stav a navrhneme optimální řešení pro Váš archiv dokumentů včetně struktury databází. Systém poskytuje silné nástroje pro vyhledávání informací a dokumentů. Dokumenty je možné vyhledávat interaktivně nebo pomocí modulu pokročilé vyhledávání, kdy vytvoříte SQL dotaz bez nutnosti znalosti tohoto jazyka, který specifikuje podmínky vyhledávání.

Výsledky dotazu jsou zobrazeny v přehledné tabulce a je možno je exportovat do externích souborů typu html, rtf, txt, tisknout sestavy nebo je procházet a jednotlivé soubory zobrazovat. Definovaný dotaz lze uložit do databáze dotazů pro opakované použití. Každý objekt, který je do systému uložen má vlastní jedinečný identifikátor a obsahuje dodatečné informace o objektu, které se využívají při vyhledávání.
Poslední aktualizace : 20.08.2008  01:06:19